Partneri

Spoločnosť LB výťahy je držiteľom certifikátu STN EN ISO 9001:2009 a certifikáciu vyžaduje aj od svojich dodávateľov a partnerov.

Orona

BKGSpoločnosť Electra Vitoria bola založená v roku 1963 ako družstvo s 30 zamestnancami. Po rokoch úzkej spolupráce uzavrela Electra Vitoria strategické spojenectvo so spoločnosťou Orona v roku 2005. Skupina Orona investuje 1,7% svojho obratu do výskumu a vývoja, čo ju robí jednotkou na európskom trhu, ktorá investuje najviac do výskumu a vývoja. Má výskumné centrum Orona EIC, ktoré zamestnáva viac ako 150 inžinierov. Spoločným cieľom je výskum a vývoj inteligentných a bezpečných dopravných systémov, ktoré sú energeticky a spoločensky efektívne a lepšie integrovateľné do budov. Skupina Orona je prvou spoločnosťou vo výťahovom odvetví na celom svete, ktorá získala osvedčenie o ekodizajne (v súlade s požiadavkami normy UNE 150301:2009) Každý 20. nový výťah na svete je od skupiny Orona, ich produkty sú nainštalované vo viac ako 90 krajinách a má 73 výrobných závodov vo svete. Bola zakladajúcim partnerom nadácie MUNDUKIDE na podporu projektov pre rozvoj obcí a pripojila sa k iniciatíve Global Compact, ktorého základnými cieľmi je záväzok voči spoločnosti a životnému prostrediu.


BKG Bunse-Aufzüge GmbH

BKGSpoločnosť BKG Bunse-Aufzüge GmbH založená pred viac ako 50 rokmi sa špecializuje na výrobu nákladných výťahov. Dodáva do viac ako 70 krajinách po celom svete. BKG Bunse-Aufzüge-GmbH má kancelárie v mnohých krajinách sveta. Kvalita a dodanie boli vždy základom firemnej filozofie. BKG výrobky sú známe hlavne individuálnym riešením na mieru, vysokou kvalitou, krátkymi dodacími a inštalačnými termínmi. BKG sortiment zahŕňa nákladné výťahy, automatické výťahy, špeciálne výťahy napr. na lode.


Kleemann Hellas

BKGKleemann Hellas je grécka spoločnosť a bola založená v roku 1983 na základe know-how a licencie jedného z najväčších nemeckých spoločností HUBTECHNIK Kleemann GmbH. Činnosti spoločnosti Kleemann sa týkajú výroby a obchodovanie s kompletným výťahovým systémom. Kleemann je zaradený medzi najväčšie výťahové spoločnosti na európskom a svetovom trhu. V Grécku má spoločnosť vedúce postavenie na trhu a neustále vyvíja výťahy s 70% trhovým podielom na celkových inštalovaných jednotkách. Kleemann je jednou z najväčších spoločností, ktoré ponúkajú produkty výťahy vo Veľkej Británii a Európe. Spoločnosť vytvorila skupinu štyroch dcérskych spoločností: KLEFER, Kleemann ASANSOR, Kleemann LIFT, Kleemann LIFTRO MODALIFT.


KLEFER

BKGSpoločnosť KLEFER S.A., vyrába výťahové dvere na 12.000 m2 v modernom výrobnom závode v meste Kilkis v Grécku. Bola založená v roku 1999 ako spojenie dvoch veľmi skúsených a dynamických partnerov, Kleemann S.A. a TECNOLAMA S.A. – FERMATOR. Spojením vznikla jedinečný príležitosť čerpať z know-how a vedúcého celosvetového postavenia na trhu v automatických dverách. Používajú najnovšie a najmodernejšie technológie (CNC rezanie a dierovanie, zváranie, ERP systém pre výrobu, kvalitu a logistiku riadenia) s cieľom poskytovať produktovú radu, ktorá bude spĺňať všetky požiadavky našich zákazníkov.

Táto produktová rada zahŕňa:
• automatické dvere v rôznych dizajnoch (nerez, sklenené panely, atď)
• skladacie dvere kabíny
• poloautomatické šachtové dvere

 

Ročná výrobná kapacita je 50.000 dverí.


Novoferm

BKGSpoločnosť Novoferm s viac než 2000 zamestnancami je jedným z najväčších európskych dodávateľov systému, dverí, garážových brán, rámov pre použitie v súkromných, obchodných a priemyselných odvetviach. Spoločnosť bola založená v roku 1955 a svoje produkty vyrába v západnej Európe a Ázii a ich výrobky sa distribuujú v mnohých krajinách sveta. Ich politika je založená na jednoduchom princípe: Kvalita namiesto kvantity. Je to ich snaha ponúknuť zákazníkom výrobky, ktoré spĺňajú najvyššie kvality, bezpečnosti, pohodlia a estetiku pri minimálnych nákladoch.

To je dôvod, prečo aj spoločnosť LB výťahy môžeme tiež dať veľkorysé dlhodobé záruky na ich výrobky. Každý jeden ich produkt berie do úvahy bežné požiadavky rôznych krajín a splnenie vnútroštátnych noriem a skúšobných predpisov. Samozrejme, že sú držiteľmi certifikátu ISO 9001 s využitím najmodernejším technickým vybavení a zároveň je šetrným k životnému prostrediu. Od októbra 2003 sa spoločnosť Novoferm stala členmi japonskej SANWA Group Holdings.
Novoferm - Dvere blízko k dokonalosti!